Informácie pre taxikárov

Niesme dispečing, sme aplikácia, ktorá s Vaším súhlasom poskytuje dáta potencionálnym zákazníkom vo vašom najbližšom okolý, kde sa práve váš voz nachádza. Celý systém funguje na priamom spojení zákazníka s dopravcom, ktorý je vyhľadateľný buď pomocou webovej aplikácie alebo aplikácie pre chytré telefóny.

Veľkou výhodou je, že potencionálny zákazník nevolá na dispečing, ale priamo Vám s aplikáciou taxiporuke, kde si prehliadol Váš profil a je oboznámený s cenou, za ktorú službu poskytujete. Taký zákazník je s najvetšiou pravdepodobnosťou vo vašej blízkosti a tak príjazdové náklady sú omnoho menšie ako pri klasickom pridelení zákaziek dispečerov.

Screen taxi aplikace
  • Neprikazujeme kedy, kde a za koľko máte poskytovať službu
  • Neodsudzujeme prevádzkovateľa taxislužby za vek vozidla
  • Nevadí Nám prevádzkovanie taxislužby pod dispečingom
  • Nežiadame žiadnu províziu z uskutočnených jázd
  • Žiadame dodržovanie cien a služieb podľa Vámi poskytnutých dát

Pre zobrazenie v našej aplikácii je potreba, aby mal taxikár vo svojom chytrom telefóne nainštalovanú a spuštenú našu taxikársku aplikáciu pre Android, prostredníctvom ktoré ovláda svoj momentálny stav obsadený/k dispozícii a automaticky odosiela svoju aktuálnu GPS pozíciu. Získané dáta sa následovne zobrazujú užívateľom, ktorý hľadajú taxík vo svojej blízkosti. Chytrý telefón preto musí splňovať tieto základné parametre:

  • Chytrý mobilný telefón alebo tablet s operačným systémom Android vo verzii 4.0 a vyžší
  • GPS modul (v dnešnej dobe bežná súčasť mobilného telefónu)
  • Mobilný internet

Aplikácia je nativná, nenáročná s jednoduchým a intuitývnym ovládaním, bez problémov Vám môže bežať na pozadiu. Nočný režim aplikácie je samozrejmosťou.

Táto aplikácia zhromažďuje údaje o polohe, aby bolo možné sledovať vašu aktuálnu polohu v užívateľskej aplikácii. Je nutné povoliť Prácu aplikácie na pozadí (Nastavenia -> Aplikácie -> (zobraziť všetky aplikácie) -> Vyhľadať aplikáciu "Taxikár" -> Batérie -> Optimal. Využitie batérie -> (zobraziť všetky aplikácie) -> Vyhľadať aplikáciu "Taxikár" a odškrtnúť) a využívanie dát na pozadí (Nastavenia -> Aplikácie -> (zobraziť všetky aplikácie) -> Vyhľadať aplikáciu "Taxikár" -> Mobilné dáta -> zaškrtnúť Povoliť využitie dát na pozadí a Povoliť aplikáciu pri šetričov dát). Ak tieto nastavenia nepomôžu, je možné postupovať podľa návodu pre váš telefón na webe https://dontkillmyapp.com/.

Ceník

Ročná zvýhodnená platba 36 € 19,90 €
Cena zahrňuje:
  • Ročné umiestnenie v aplikácii TaxiPoRuke
  • Všetky zmeny a aktualizácie profilu zadarmo
Mesačná platba 3 €
Pri tejto sadzbe účtujeme za každú zmenu vo Vašom profile čiastku 2 €. Ide napríklad o zmenu vozidla, ŠPZ, telefónneho čísla, čísla taxametra aj pri servise, evidenčného čísla či fotografie.

Zaujala Vás ponuka? Pokiaľ áno, kontaktujte prosím dealera, ktorý Vám prípadne zodpovie Vaše otázky. Pre pridanie do aplikácie je potreba vlastniť platnú taxikářské koncesiu a k vyplnenému formuláru priložiť Vašu fotografiu a fotografiu Vášho vozidla s ŠPZ. Všetko je možné vyriešiť online z pohodlia domova. Pre firmy sú možné množstevné zľavy.

Vyplniť registračný formulár pre taxikára

Informácie o spracovaní a ochrane vašich osobných údajov nájdete zde.

Záverečná ustanovenia

Každý prevádzkar taxislužby je zo zákona povinný nahlásiť každú uskutočnenú zmenu ako príslušným úradom, tak aj poskytoveťeľom serverových služieb, kde ponúkaťe svoje služby. Úpravy a aktualizácie dát prebiehajú prostredníctvom vášho dealera a nie možné ich edytovať svojou pomocou online.

Prevádzkár taxislužby súhlasí s poskytnutím dát do aplikácie na adrese www.taxiporuke.sk a ich servery a ďalšie ich používanie v prospech návštevníkov a užívateľov.

Všetky osobné údaje a záznamy taxislužieb sú chránené v súlade s platným zákonom o podnikaní v Európskej Únie. Osobné údaje niesú predávané, ani inak spracované pre potrebu tretích strán.